Alen Figelj13.12.2012 13:39:31

Akrobatika OŠ - polfinale

Tekmovanje v akrobatiki za osnovnošolce je potekalo v sredo, 21. novembra, na OŠ LBB Renče.

OŠ Solkan je nastopala v dveh starostnih kategorijah, mlajši dečki in starejši dečki.

Pri mlajših dečkih je Urban Povšič dosegel 4. mesto in se tako uvrstil v finalno tekmovanje. 7. mesto je dosegel Jakob Zupančič, 8. mesto pa Luka Vuk.

Pri starejših dečkih je Matej Zupančič osvojil 2. mesto in se uvrstil v finalno tekmovanje.

OŠ Milojke Štrukelj je nastopala v treh starostnih kategorijah, najmlajši dečki, mlajši dečki in starejši dečki.

Pri najmlajših dečkih je Nejc Bitežnik osvojil 1. mesto, Leoš Obleščak, 2. mesto, Vijan Pavlin, 3. mesto in Rudi Rijavec, 9. mesto. Ekipno so zmagali in tako zaključili tekmovanje v akrobatiki za osnovnošolce.

Pri mlajših dečkih je Maks Rijavec dosegel 6. mesto, Matevž Makarovič, 11. mesto, Gašper Puc, 14. mesto in Nej Jelen, 16. mesto. Ekipno so dosegli 2. mesto in se tako uvrstili v finalno tekmovanje.

Pri starejših dečkih je Andrej Janežič osvojil 6. mesto in se uvrstil v finalno tekmovanje.