Rezultati vseh sezon

Alen Figelj, 25.12.2019 9:54:12

Državno prvenstvo v moški športni gimnastiki 2019

Emanuel Jezeršek je na državnem prvenstvu v Novem Mestu v kategoriji obveznih vaj 2 dosegel 10.mesto. Čestitke!

Fotografije

Priloge

Alen Figelj, 27.11.2019 11:39:36

Pokal Slovenije po programu GZV 2019

Pokal Slovenije v športni gimnastiki po programu GZV (gimnastika za vse) v Luciji. Čestitke našim telovadcem in telovadkam!

Priloge

Alen Figelj, 25.11.2019 11:10:33

Državno prvenstvo v akrobatiki 2019

Z ekipo mlajših dečkov, starejšim dečkom in mladinko smo se udeležili državnega prvenstva v akrobatiki v Kopru. Mlajši dečki so dosegli ekipno 4. mesto, Lea Velišček je dosegla 4. mesto, Vijan Pavlin je postal državni prvak. Čestitke vsem!

Fotografije

Priloge

Alen Figelj, 19.11.2019 9:57:10

Holyjev memorial 2019

Emanuel Jezeršek in Matevž Bremec sta se udeležila tekmovanja iz obveznih vaj v Brežicah. Emanuel je v obveznih vajah 2 dosegel 8. mesto, Matevž je v obveznih vajah 4 dosegel 5. mesto. Čestitamo!

Fotografije

Priloge

Alen Figelj, 29.10.2019 12:50:58

Pokal ŠD Center Maribor 2019

Čestitke Emanuelu Jezeršku in Matevžu Bremcu za lepe rezultate na Pokalu ŠD Center Maribor. V obveznih vajah 2 je Emanuel dosegel 9. mesto, v obveznih vajah 4 pa je Matevž dosegel 7. mesto. Na parterju je Matevž zmagal!

Fotografije

Priloge

Alen Figelj, 29.10.2019 12:41:12

Šalamunov memorial 2019

Matevž Bremec se je uvrstil v ekipo najmlajše reprezentance Slovenije v moški športni gimnastiki in nastopil na 52. Šalamunovem memorialu v Mariboru dne 26.10.2019. Z ekipo so tekmovali v mnogoboju in dosegli 2. mesto. Iskrene čestitke Matevžu za krstni reprezentančni nastop!

Fotografije

Priloge

Alen Figelj, 21.10.2019 12:03:55

DRŽAVNO PRVENSTVO TEAMGYM 2019

Na državnem prvenstvu v Teamgym-u je mladinska mešana trojka osvojila 1. mesto in mladinska moška trojka 2.mesto. Čestitamo!

Mladinska mešana trojka: Lea Velišček, Jakob Zupančič in Urban Povšič.

Mladinska moška trojka: Vijan Pavlin, Jakob Zupančič in Urban Povšič.

Fotografije

Priloge

Alen Figelj, 17.6.2019 10:59:10

Prijateljsko tekmovanje Divača

Udeležili smo se prijateljskega tekmovanja iz ženske športne gimnastike, ki je potekalo v soboto, 15. junija v Divači. Deklice so tekmovale v 1.stopnji, 2.stopnji, 3.stopnji in 5.stopnji.